close
Zapytanie odnośnie produktu:

Imię i nazwisko:
Adres email:
Telefon:
Treść:
epson baner 1000_295 nashuatec baner 1000_295 develop baner 1000_295 multiadit 1 easyoffice 1 campus 1
Documaster Everywhere
Documaster Everywhere

mobilne biuro i urząd - dokumenty w chmurze

 

Czy będąc w podróży lub poza biurem musiałeś wydrukować raport, prezentację lub kartę pokładową do samolotu? Documaster Everywhere to mobilne biuro - drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów w dowolnym miejscu i czasie. System umożliwia samodzielne wykonywanie wydruków, skanów i kopii dokumentów przez obywateli w urzędach oraz instytucjach. System automatycznie zarządza płatnościami za wykonane usługi, umożliwia integrację m.in. z kartą miejską, ePUAP oraz platformą dla e-edukacji.

Korzystaj z chmury

Mobilne biuro

e-Urząd

Korzystaj z chmury Mobilne biuro e-Urząd

Ile razy zdarzyło Ci się, że Twoi Klienci potrzebowali wydrukować lub skopiować istotne dokumenty będąc daleko poza domem - na wyjeździe służbowym czy na urlopie? Jak często pytają się o punkt kserograficzny w okolicy czynny w godzinach popołudniowych lub w weekendy? Od teraz takie sytuacje to przeszłość. Documaster Everywhere dostępny jest 24 godziny na dobę. Można z niego korzystać przy użyciu telefonu komórkowego, smartfona, tabletu czy laptopa z dostępem do Internetu (Wi-Fi, hotspot, GSM i inne). Można też skanować, korzystać z zewnętrznych zasobów, jak np. e-mail, Google Docs, chmury prywatnej, itp.

Documaster Everywhere to swobodny dostęp do samoobsługowych urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek na terenie lotniska, hotelu, banku, centrum konferencyjnego czy też na terenie budynku z wynajmowanymi biurami. Można na nich drukować dokumenty z dowolnego komputera lub mobilnego urządzenia. Możliwe jest dodawanie kilku dokumentów i zdecydowanie w późniejszym czasie, które z nich wydrukować. Skanowane dokumenty mogą być przesyłane na e-mail użytkownika lub umieszczane w internetowym archiwum. Użytkownicy mogą logować się za pomocą kart miejskich, kart hotelowych, itp. lub przy użyciu logina i hasła.

Każdy obywatel ma swobodny dostęp do samoobsługowych urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek na terenie urzędu. Może na nich drukować dokumenty ze swojego komputera w domu, z przenośnego tabletu lub smartfonu, z infokiosku lub z komputera w urzędzie. Po wysłaniu dokumentów do wydruku może odebrać je przy dowolnym urządzeniu drukującym w ramach systemu. Może także opcjonalnie korzystać z archiwów miejskich, bazy aktów prawnych, zdigitalizowanych zasobów bibliotek, własnej poczty elektronicznej czy repozytoriów dokumentów jak np. Google Docs.

Schemat przedstawiający proces drukowania dokumentu w ramach systemu Documaster Everywhere.
Schemat przedstawiający proces drukowania dokumentu w ramach systemu Documaster Everywhere.

Documaster Everywhere może być zintegrowane z systemem karty miejskiej i użytkownik będzie korzystał tylko z jednego interfejsu, loginu i hasła. Integracja może także objąć elektroniczne systemy e-edukacji (platformę edukacyjną jak Documaster Campus), ePUAP (system do zdalnego załatwiania spraw urzędowych) lub e-zdrowie (systemem elektronicznej informacji o pacjentach).

W systemie Documaster Everywhere koszt wydruku jest obliczany na podstawie procentowego pokrycia strony tonerem gwarantując konkurencyjną cenę. Opłaty można uiścić jako mikropłatności poprzez bankowość internetową z poziomu interfejsu www Documaster Everywhere lub gotówką w jednym z wpłatomatów systemu. Opłaty za usługi mogą także być doliczone do rachunku hotelowego itp.

Elementy systemu:
• serwer i aplikacja serwerowa,
• zabudowane lub wolnostojące urządzenia wielofunkcyjne oraz drukarki, wyposażone w dotykowy panel sterowania,
• wpłatomaty gotówkowe na bilon i banknoty,
• automat wydający papier oraz tonery,
• infokioski internetowe,
• system zdalnej diagnostyki.

Schemat przedstawiający proces zarządzania dokumentami (skanowanie, drukowanie, kopiowanie)  przez obywatela w ramach systemu Documaster Everywhere w e-urzędzie

Rozwiązania Documaster: audyt druku - redukcja kosztów - kontrola wydruków

Chcesz obniżyć koszty drukowania? Możesz skorzystać z bogatej oferty Documaster. Mamy dla Ciebie kilka rozwiązań, które mogą mieć znaczny wpływ na koszty wydruku jakie ponosisz w swojej firmie. Marzysz aby obniżyć koszty druku w szkole albo na uczelni - Documaster Campus to rozwiązanie skierowane specjalnie dla Ciebie. Pamiętaj! Documaster to pełna kontrola wydruków. Documaster to również audyt drukowania.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone EURO-OFFICE 2022