close
Zapytanie odnośnie produktu:

Imię i nazwisko:
Adres email:
Telefon:
Treść:
epson baner 1000_295 nashuatec baner 1000_295 develop baner 1000_295 multiadit 1 easyoffice 1 campus 1
Smart Device Monitor

Smart Device Monitor wspomaga zarządzanie urządzeniami

Pełna informacja o każdym szczególe dotyczącym drukarek laserowych i urządzeń wielofunkcyjnych Nashuatec podłączonych do sieci zwiększająca ich użyteczność.
  • Śledzenie postępu drukowania i faksowania na ekranie monitora
  • Ograniczanie dostępu do poszczególnych funkcji urządzenia
  • Informacja o stanie tonera, papieru oraz dostępności urządzenia
  • Odzyskiwanie, dzielenie i przekierowywanie wydruków
  • Statystyki drukowania, kopiowania i faksowania
  • Monitorowanie serwera dokumentów
  • Informacja o konfiguracji i wyposażeniu poszczególnych urządzeń
  • Zastępuje sprzętowy serwer druku
  • Moduł dla użytkownika końcowego oraz administratora

Teraz w łatwy sposób można monitorować i zarządzać wydrukami oraz innymi zadaniami wykonywanymi w sieci - faksowaniem, skanowaniem i kopiowaniem - wprost z naszego komputera na biurku. Nashuatec SmartDevice Monitor jest łatwym w użyciu rozwiązaniem, które dostarcza bieżące informacje o statusie wykowanych zadań i dostępnych w sieci urządzeń, zarówno administratorowi jak i użytkownikowi. Podnosi sprawność procesu przepływu dokumentów i umożliwia jego kontrolę.

Aktualne informacje
Czytelne ikony na pasku zadań Windows dostarczają ważne informacje o drukarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych. Monitorowanie stanu urządzeń sieciowych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek - wiemy, kiedy skończył się papier lub należy wymienić toner oraz kiedy urządzenie jest gotowe do pracy.

Jak to działa?

SmartDeviceMonitor daje administratorowi sieci oraz użytkownikowi wartościowe narzędzia podnoszące ich produktywność oraz wydajność.

Informacje o statusie w zasięgu ręki
Nashuatec SmartDeviceMonitor umożliwia użytkownikowi uzyskanie informacji o tym, czy dane urządzenie jest w określonym momencie używane, czy funkcjonuje prawidłowo oraz czy wysłane na nie zadanie zostało pomyślnie zakończone. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik ma możliwość wyboru urządzenia, które jest najmniej obciążone pozwalając na uniknięcie frustracji wynikających z długiego oczekiwania na zakończenie zadania oraz z czekania w kolejce przy urządzeniu na swój wydruk.

Zwiększona produktywność
Nashuatec SmartDeviceMonitor jest wyposażony w dwie funkcje w znaczny sposób zwiększające produktywność: dzielenie wydruków oraz wybór drukarki zastępczej. Dzielenie wydruków umożliwia równomierne rozłożenie dużego zadania pomiędzy kilka różnych drukarek sieciowych, natomiast funkcja wyboru drukarki zastępczej zapewnia - w razie wystąpienia niesprawności w działaniu - automatyczne przekierowanie zadania drukowania na inną, wcześniej zdefiniowaną drukarkę, tak że wydruki wysłane na urządzenie nie przepadają i nie trzeba przetwarzać ich ponownie.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone EURO-OFFICE 2019